technika | Olej, plátno |
rozměr | 155 x 122 cm |
rok | 18. století |
autor | Italský mistr |
Nerestaurováno - v prostředku plátna se nachází trhlina velká zhruba 10 cm
technika | Olej, plátno |
rozměr | 155 x 122 cm |
rok | 18. století |
autor | Italský mistr |