technika | Olej, karton |
rozměr | 36 x 20,5 cm |
rok | 17. století |
autor | Vlámský mistr |
Chlapec s okružím zamyšleně hledí na diváka. Obraz je namalován svižnými tahy štětcem, což je vidět zejména na chlapcově oděvu. Jedná se o studii pro větší kompozici, pravděpodobně rodinný portrét.