#18

Elegantní muž v okenním výklenku

#18

296 zobrazení
21 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
27. 2. 2021 17:00
Zimní aukce
Zimní aukce

Olej, dřevo. V dekorativním rámu.
29,5 x 21,5 cm
18. století
Jacob de Witt (1695 – 1754) - připsáno

Ve výklenku kamenného okna s kulatým obloukem je poloviční portrét elegantního gentlemana s tmavě blond vlasy, bílou košilí, žlutou vestou a tyrkysově modrým sametovým sakem. Levou paží se opírá o parapet a přidržuje černý klobouk s červenou stužkou. Levou rukou právě otevřel plechové víko hnědého džbánu. S jasným, přátelským obličejem, mírně otevřenými ústy a zářivými očima se dívá stranou z obrazu