Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
4
Máří Magdaléna maže mastmi Kristovy nohy při hostině u Šimona
#2
4
1 limit
592 zobrazení
260 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
Vyvolávací cena: 260 000 Kč
27. 2. 2021 17:00
Zimní aukce
Aukční katalog
Olej, dřevo
60,5 x 37,5 cm
Německo 16. století
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript