#2

Máří Magdaléna maže mastmi Kristovy nohy při hostině u Šimona

#2

1 limit
592 zobrazení
260 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
Vyvolávací cena: 260 000 Kč
27. 2. 2021 17:00
Zimní aukce
Zimní aukce

Olej, dřevo
60,5 x 37,5 cm
Německo 16. století