#47

Nahá žena s kočkou sedící na posteli

#47

409 zobrazení
26 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
27. 2. 2021 17:00
Zimní aukce
Zimní aukce

Olej, plátno. Rentoilováno
70 x 100 cm
Přelom 19. a 20. století
V pravém spodním rohu
Joseph Brunner (1884 - 19672)