technika | Olej, plátno |
rozměr | 65 x 56,5 cm |
rok | 17. - 18. století |
autor | Gaspar Pieter Verbruggen the Younger (1664 – 1730) - Připsáno |
technika | Olej, plátno |
rozměr | 65 x 56,5 cm |
rok | 17. - 18. století |