technika | olej na plátne |
další informace | český výtvarník (1906-1985) |
rozměr | 96,5 x 65 |
signatura | Signované vpravo dole. |
rám | Rámované. |
stav díla | mierne poškodenia na ráme |
Akt
technika | olej na plátne |
rozměr | 96,5 x 65 |
rám | Rámované. |