#2

Weiner-Kráľ Imro

Weiner-Kráľ Imro
Weiner-Kráľ Imro
Weiner-Kráľ Imro
Weiner-Kráľ Imro
Weiner-Kráľ Imro
Weiner-Kráľ Imro
Weiner-Kráľ Imro
#2

Weiner-Kráľ Imro

1-50
685 zobrazení
10 000 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
30. 3. 2019 12:00

olej na plátne
další informace
slovenský výtvarník (1901-1978)
90 x 65
1951
Signováno vpravo dole, na zadnej strane signatúra.
Výbornom stave, odborne vyčistený, mierne poškodený rám.

Pri rieke