#223

Olgyai Viktor

Olgyai Viktor
Olgyai Viktor
Olgyai Viktor
Olgyai Viktor
Olgyai Viktor
#223

Olgyai Viktor

201-250
455 zobrazení
2 900 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
30. 3. 2019 12:00

olej na plátne
další informace
slovenský výtvarník (1870-1929)
130 x 115
Signované vľavo dole.
Rámované.

Les