technika | olej na kartóne |
další informace | slovenský výtvarník (1898-1945) |
rozměr | 62 x 47,5 |
signatura | Signované vľavo dole Kubinčan. |
rám | Rámované, zasklené. |
stav díla | Rám poškodený. |
Tatry
technika | olej na kartóne |
rozměr | 62 x 47,5 |
rám | Rámované, zasklené. |
stav díla | Rám poškodený. |