Weisz-Kubínčan A. P.
Weisz-Kubínčan A. P.
Weisz-Kubínčan A. P.
1-50
601 zobrazení
1 400 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
30. 3. 2019 12:00

olej na kartóne
další informace
slovenský výtvarník (1898-1945)
62 x 47,5
Signované vľavo dole Kubinčan.
Rámované, zasklené.
Rám poškodený.

Tatry