stav | perfektní |
technika | digitální tisk |
rozměr | 45x60 cm |
rok | 2016 |
signatura | signováno na reverzu |
rám | ne |
provenience | Diakonie |
život autora | *1979 |
Benátky
stav | perfektní |
technika | digitální tisk |
rozměr | 45x60 cm |
rok | 2016 |
rám | ne |
provenience | Diakonie |
život autora | *1979 |