#16

Eva Natus-Šalamounová

Eva Natus-Šalamounová
#16

Eva Natus-Šalamounová

214 zobrazení
4 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
17. 4. 2022 18:00

stav
perfektní
barevná litografie
64x49,5 cm
1991/2000
signováno DU
ne
popis v pravém sloupci
20/30
provenience
Diakonie
život autora
*1934

Bodotočky