stav | perfektní |
technika | barevná litografie |
rozměr | 64x49,5 cm |
rok | 1991/2000 |
signatura | signováno DU |
rám | ne |
popis v pravém sloupci | 20/30 |
provenience | Diakonie |
život autora | *1934 |
Bodotočky
stav | perfektní |
rozměr | 64x49,5 cm |
rok | 1991/2000 |
signatura | signováno DU |
rám | ne |
provenience | Diakonie |
život autora | *1934 |