#18

Michal Novotný

Michal Novotný
#18

Michal Novotný

229 zobrazení
2 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
17. 4. 2022 18:00

stav
perfektní
litografie
50x59 cm
2015
signováno PD
ne
popis v pravém sloupci
autorský tisk
provenience
Diakonie
život autora
*1969

Dva sloni nad hladinou