stav | perfektní |
technika | litografie |
rozměr | 50x59 cm |
rok | 2015 |
signatura | signováno PD |
rám | ne |
popis v pravém sloupci | autorský tisk |
provenience | Diakonie |
život autora | *1969 |
Dva sloni nad hladinou
stav | perfektní |
technika | litografie |
rozměr | 50x59 cm |
rok | 2015 |
signatura | signováno PD |
rám | ne |
provenience | Diakonie |
život autora | *1969 |