hlavní popis | Vystudoval VOŠ publicistiky a fotografii na FAMU.
Dlouhodobě se věnuje dokumentární a reportážní fotografiii.
Byl několikrát oceněn v rámci soutěže Czech Press Photo. |
stav | perfektní |
technika | autorský tisk |
rozměr | 46x61 cm |
rok | 2014 |
signatura | signováno PD |
rám | ne |
popis v pravém sloupci | 2/20 |
provenience | Diakonie |
život autora | * 1976 |
Líský