#4

Štěpán Hon

Štěpán Hon
#4

Štěpán Hon

Photography
237 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
17. 4. 2022 18:00

hlavní popis
Vystudoval VOŠ publicistiky a fotografii na FAMU. Dlouhodobě se věnuje dokumentární a reportážní fotografiii. Byl několikrát oceněn v rámci soutěže Czech Press Photo.
stav
perfektní
autorský tisk
46x61 cm
2014
signováno PD
ne
popis v pravém sloupci
2/20
provenience
Diakonie
život autora
* 1976

Líský