hlavní popis | Vystudovala UMPRUM v Ateliéru filmové a
televizní grafiky. Animátorka a grafička.
Ve své tvorbě často využívá prvky
dětského kresebného rukopisu. |
stav | koláž se místy odlepuje |
technika | koláž z grafických listů |
rozměr | 29x41,5 cm |
rok | 2015 |
signatura | signováno na reverzu |
rám | ne |
provenience | Diakonie |
život autora | *1988 |
Zajíc