#5

Magdalena Kvasničková

Magdalena Kvasničková
#5

Magdalena Kvasničková

Collage
242 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
17. 4. 2022 18:00

hlavní popis
Vystudovala UMPRUM v Ateliéru filmové a televizní grafiky. Animátorka a grafička. Ve své tvorbě často využívá prvky dětského kresebného rukopisu.
stav
koláž se místy odlepuje
koláž z grafických listů
29x41,5 cm
2015
signováno na reverzu
ne
provenience
Diakonie
život autora
*1988

Zajíc