hlavní popis | Výtvarník, grafik, malíř, kreslíř, karikaturista, fotograf a (profesí) lékař. Je členem České unie karikaturistů (ČUK), Unie výtvarných umělců České republiky (UVU ČR) a Klubu kreslířů a humoristů Žije a tvoří v Jablonci nad Nisou |
stav | perfektní |
technika | grafický list |
rozměr | 20x24 cm |
rok | 2016 |
signatura | signováno DU |
rám | ne |
popis v pravém sloupci | 44812 |
provenience | Diakonie |
život autora | *1957 |
Bez názvu