#8

Jiří Srna

Jiří Srna
#8

Jiří Srna

195 zobrazení
500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
17. 4. 2022 18:00

hlavní popis
Výtvarník, grafik, malíř, kreslíř, karikaturista, fotograf a (profesí) lékař. Je členem České unie karikaturistů (ČUK), Unie výtvarných umělců České republiky (UVU ČR) a Klubu kreslířů a humoristů Žije a tvoří v Jablonci nad Nisou
stav
perfektní
grafický list
20x24 cm
2016
signováno DU
ne
popis v pravém sloupci
44812
provenience
Diakonie
život autora
*1957

Bez názvu