#105

Neznámý

Neznámý
Neznámý
Neznámý
Neznámý
#105

Neznámý

Rytina
227 zobrazení
5 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Dobrý
Rytina na měděné desce (matrice podle originálního vzoru)
24 x 35,5 cm
2. polovina 20. století
neSignováno
provenience
Soukromá sbírka

V klášterní kuchyni