zachovalost | Dobrý |
technika | Rytina na měděné desce (matrice podle originálního vzoru) |
rozměr | 24 x 35,5 cm |
rok | 2. polovina 20. století |
signatura | neSignováno |
provenience | Soukromá sbírka |
V klášterní kuchyni
zachovalost | Dobrý |
rozměr | 24 x 35,5 cm |
signatura | neSignováno |