zachovalost | Velmi dobrý |
technika | Akvarel na papíře |
rozměr | 26x40 cm |
rok | nedatováno |
signatura | Signatura LD |
provenience | Soukromá sbírka |
Istanbul
zachovalost | Velmi dobrý |
rozměr | 26x40 cm |
rok | nedatováno |
signatura | Signatura LD |