#126

neznámý umělec

neznámý umělec
neznámý umělec
neznámý umělec
neznámý umělec
neznámý umělec
#126

neznámý umělec

Drawings
202 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Velmi dobrý
Akvarel na papíře
26x40 cm
nedatováno
Signatura LD
provenience
Soukromá sbírka

Istanbul