#170

I. Medek K.

I. Medek K.
I. Medek K.
I. Medek K.
I. Medek K.
#170

I. Medek K.

Collage
1 limit
253 zobrazení
1 200 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
10. 4. 2021 18:00

dobrý stav
Koláž, papír, karton
31,5 x 28
2020
Signováno PD
volný list
provenience
Soukromá sbírka

Zbloudilí