zachovalost | dobrý stav |
technika | Koláž, papír, karton |
rozměr | 31,5 x 28 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
provenience | Soukromá sbírka |
Zbloudilí
zachovalost | dobrý stav |
rozměr | 31,5 x 28 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |