#174

I. Medek K.

I. Medek K.
I. Medek K.
I. Medek K.
I. Medek K.
#174

I. Medek K.

Collage
290 zobrazení
1 200 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

dobrý stav
Koláž, papír, karton
28x20,5
2020
Signováno PD
volný list
provenience
Soukromá sbírka

Začíná to vždycky nevinně...