zachovalost | dobrý stav |
technika | Koláž, papír, karton |
rozměr | 27,5 x 29 |
rok | 2019 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
provenience | Soukromá sbírka |
Výcvik zuřivých hadů v syčení hrou na parní harfu
zachovalost | dobrý stav |
rozměr | 27,5 x 29 |
rok | 2019 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |