datum aukce 10. 04. 2021 18:00
305
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

18. Marie Havlenová Saudková

Tulipány

technika Olej na plátně
rozměr 70x95 cm
rok 2010
signatura Signováno PD
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii

*****2 12 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:56
*****3 11 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:52
*****2 10 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:47
*****3 9 500 CZK 10. 04. 2021 18:06:46
*****2 9 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:45
*****3 8 500 CZK 10. 04. 2021 18:06:42
*****2 8 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:41
*****3 7 500 CZK 10. 04. 2021 18:06:38
*****2 7 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:37
*****3 6 500 CZK 10. 04. 2021 18:06:34
*****2 6 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:33
*****3 5 500 CZK 10. 04. 2021 18:06:31
*****2 5 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:30
*****3 4 900 CZK 10. 04. 2021 18:06:29
*****2 4 800 CZK 10. 04. 2021 18:06:26
*****3 4 700 CZK 10. 04. 2021 18:06:25
*****2 4 600 CZK 10. 04. 2021 18:06:22
*****3 4 500 CZK 10. 04. 2021 18:06:20
*****2 4 400 CZK 10. 04. 2021 18:06:18
*****3 4 300 CZK 10. 04. 2021 18:06:16
*****2 4 200 CZK 10. 04. 2021 18:06:15
*****3 4 100 CZK 10. 04. 2021 18:06:09
*****2 4 000 CZK 10. 04. 2021 18:06:03