technika | Tempera na desce |
rozměr | 50x80 cm |
rok | 1985 |
signatura | Signováno PD |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Bělovodská dolina ve Vysokých Tatrách
technika | Tempera na desce |
rozměr | 50x80 cm |
rok | 1985 |
signatura | Signováno PD |
autor | Dar autora Diakonii |