#19

Marie Marta Makovská-Hanáková

Marie Marta Makovská-Hanáková
Marie Marta Makovská-Hanáková
Marie Marta Makovská-Hanáková
#19

Marie Marta Makovská-Hanáková

466 zobrazení
4 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Tempera na desce
50x80 cm
1985
Signováno PD
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Bělovodská dolina ve Vysokých Tatrách