#20

Marta Vodičková Makovská
(1939)

Slunečnice bez vázy

Marta Vodičková
Marta Vodičková
Marta Vodičková
#20

Marta Vodičková Makovská
(1939)

Slunečnice bez vázy

1 limit
249 zobrazení
3 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
10. 4. 2021 18:00

Olej na plátně
43x70 cm
2009
Signováno PD
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Slunečnice bez vázy