technika | Olej na plátně |
rozměr | 43x70 cm |
rok | 2009 |
signatura | Signováno PD |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Slunečnice bez vázy
technika | Olej na plátně |
rozměr | 43x70 cm |
rok | 2009 |
signatura | Signováno PD |
autor | Dar autora Diakonii |