technika | Akryl a Tempera na plátně |
rozměr | 100x60 cm |
rok | 2011 |
signatura | NeSignováno |
stav díla | Vzadu značeno Martin Vlček, popsáno |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Marketa a Mefistoteles
rozměr | 100x60 cm |
rok | 2011 |
signatura | NeSignováno |
autor | Dar autora Diakonii |