#21

Martin Vlcek

Martin Vlcek
Martin Vlcek
Martin Vlcek
#21

Martin Vlcek

247 zobrazení
5 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Akryl a Tempera na plátně
100x60 cm
2011
NeSignováno
Vzadu značeno Martin Vlček, popsáno
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Marketa a Mefistoteles