#22

Garik Avanesian

Garik Avanesian
#22

Garik Avanesian

Photography
319 zobrazení
5 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Barevné, tištěno na papír Silh Baryta. Paspartováno do černé pasparty.
60x80cm
2011
Signováno na zadní straně pasparty, i zepředu, až najde bílou tužku… :-)
černá pasparta
Canon EOS 1Ds mark 3, EF 70-200/2,8 L
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Kyrgyzstan´s landscape