technika | Barevné, tištěno na papír Silh Baryta. Paspartováno do černé pasparty. |
rozměr | 60x80cm |
rok | 2011 |
signatura | Signováno na zadní straně pasparty, i zepředu, až najde bílou tužku… :-) |
rám | černá pasparta |
stav díla | Canon EOS 1Ds mark 3, EF 70-200/2,8 L |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Kyrgyzstan´s landscape