technika | Fotografie |
rozměr | 41x30 cm |
rok | 2021 |
signatura | Signováno PD |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Labutě
technika | Fotografie |
rozměr | 41x30 cm |
rok | 2021 |
signatura | Signováno PD |
autor | Dar autora Diakonii |