#23

Jakub Joachim

Jakub Joachim
Jakub Joachim
Jakub Joachim
#23

Jakub Joachim

Photography
1 limit
332 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
10. 4. 2021 18:00

Fotografie
41x30 cm
2021
Signováno PD
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Labutě