zachovalost | dobrý stav |
technika | Koláž, papír, karton |
rozměr | 36,5 x 52,5 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
provenience | Soukr. sbírka |
Zlatokopka kráčí přes mrtvoly
zachovalost | dobrý stav |
rozměr | 36,5 x 52,5 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
provenience | Soukr. sbírka |