#238

I. Medek K.

I. Medek K.
I. Medek K.
I. Medek K.
I. Medek K.
#238

I. Medek K.

Collage
285 zobrazení
1 800 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

dobrý stav
Koláž, papír, karton
36,5 x 52,5
2020
Signováno PD
volný list
provenience
Soukr. sbírka

Zlatokopka kráčí přes mrtvoly