zachovalost | dobrý stav |
technika | Koláž, papír, karton |
rozměr | 37,5 x 21,5 |
rok | 2018 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
provenience | Soukr. sbírka |
Aport!
zachovalost | dobrý stav |
rozměr | 37,5 x 21,5 |
rok | 2018 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
provenience | Soukr. sbírka |