#268

Martina Chloupa
(1976)

Ježíš Kristus

Martina Chloupa
Martina Chloupa
Martina Chloupa
#268

Martina Chloupa
(1976)

Ježíš Kristus

Plastics
242 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

velmi dobrý
Guma
délka 33 cm
2002
neSignováno
provenience
ArtInBox

Ježíš Kristus

Martina Chloupová se narodila v roce 1976 v České Lípě a je jednou z nejvšestrannějších umělkyň na české scéně.

Studovala na různých výtvarných školách, kde získala široké spektrum technických a technologických zkušeností. Je známá svou schopností pracovat s různými médii, od sochařství a řezbářství po malbu, fotografii a ilustraci. Martina často experimentuje s různými materiály, včetně plastu, betonu, dřeva a umělého kamene.

V malbě využívá klasické techniky, ale také experimentuje s nalitým pigmentem a pískem. Její díla často zobrazují jednoduchá témata jako zvířata, postavy, květiny a každodenní předměty, ale jsou zpracována tak, aby vyvolávala pocit dekonstrukce a relativizace běžného významu.

Martina Chloupová se vyznačuje rozmanitým projevem, který se pohybuje od groteskního po melancholický, a svým způsobem transformuje viditelný a hmatatelný svět podle svých emočních a psychologických stavů.