zachovalost | nové |
technika | ručně vázaná kniha |
rozměr | 32x29 |
rok | 2019 |
signatura | Signováno |
rám | ano |
provenience | ArtInBox |
Vzpoura sládků (edice 150 ks)
zachovalost | nové |
rozměr | 32x29 |
rok | 2019 |
signatura | Signováno |
rám | ano |
provenience | ArtInBox |