technika | monotypy kombinované s akvarelem |
rozměr | 24x30 cm |
rok | 2019 |
signatura | Signováno PD |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Ukřižování
rozměr | 24x30 cm |
rok | 2019 |
signatura | Signováno PD |
autor | Dar autora Diakonii |