technika | Kombinovaná technika na papíru |
rozměr | 43x52 |
rok | 2021 |
signatura | Signováno PD |
rám | pasparta + sklo + rám |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Zrození myšlenky
rozměr | 43x52 |
rok | 2021 |
signatura | Signováno PD |
rám | pasparta + sklo + rám |
autor | Dar autora Diakonii |