#30

Ondřej Rada

Ondřej Rada
Ondřej Rada
Ondřej Rada
Ondřej Rada
Ondřej Rada
#30

Ondřej Rada

388 zobrazení
11 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Kombinovaná technika na papíru
43x52
2021
Signováno PD
pasparta + sklo + rám
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Zrození myšlenky