technika | Suchá jehla |
rozměr | 19,5 x30 cm |
rok | 2015 |
signatura | NeSignováno |
rám | pasparta, rám |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Stvoření
technika | Suchá jehla |
rozměr | 19,5 x30 cm |
rok | 2015 |
signatura | NeSignováno |
rám | pasparta, rám |
autor | Dar autora Diakonii |