#34

Magdalena Kvasničková

Magdalena Kvasničková
#34

Magdalena Kvasničková

230 zobrazení
2 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Suchá jehla
19,5 x30 cm
2015
NeSignováno
pasparta, rám
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Stvoření