technika | Litografie |
rozměr | 70x50 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Performers III
technika | Litografie |
rozměr | 70x50 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
autor | Dar autora Diakonii |