technika | Ruční sítotisk,z limitovaná serie 44 ks |
rozměr | 70x50 cm |
rok | 2020 |
signatura | Signováno - bude podepsáno Prokopem Bartoníčkem, s věnováním kupujícímu |
rám | volný list |
stav díla | ...připravil jsem limitovanou sérii sítotisků na papír...Budou připomínat, že pro zvládnutí nástrah je třeba o sebe dbát. |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Sítotisk "Resilience"