#50

Prokop Bartoníček
(1983)

Sítotisk "Resilience"

Prokop Bartoníček
Prokop Bartoníček
Prokop Bartoníček
#50

Prokop Bartoníček
(1983)

Sítotisk "Resilience"

226 zobrazení
3 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Ruční sítotisk,z limitovaná serie 44 ks
70x50 cm
2020
Signováno - bude podepsáno Prokopem Bartoníčkem, s věnováním kupujícímu
volný list
...připravil jsem limitovanou sérii sítotisků na papír...Budou připomínat, že pro zvládnutí nástrah je třeba o sebe dbát.
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Sítotisk "Resilience"