#51

Libor Lio Špaček

Libor Lio Špaček
#51

Libor Lio Špaček

Photography
293 zobrazení
5 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

90x60 cm
nedatováno
Signováno
Canon EOS 5D Mark III, objektiv: Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM
provenience
Aukce pro Diakonii
Polovina výtěžku bude věnována na humanitární účely

Vodopád Chamarel, Mauricius (z projektu Escape to Nature)