rozměr | 90x60 cm |
rok | nedatováno |
signatura | Signováno |
stav díla | Canon EOS 5D Mark III, objektiv: Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Polovina výtěžku bude věnována na humanitární účely |
Vodopád Chamarel, Mauricius (z projektu Escape to Nature)