#52

Petra Doležalová

Petra Doležalová
#52

Petra Doležalová

Photography
1 limit
335 zobrazení
5 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
10. 4. 2021 18:00

90x60 cm
nedatováno
Signováno
Canon EOS EOS 1Dx Mark II, objektiv: Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM
provenience
Aukce pro Diakonii
Polovina výtěžku bude věnována na humanitární účely

Pět kolibříků, Kostarika (z projektu Escape to Nature)