technika | Kresba |
rozměr | 30x24 cm |
rok | 1991 |
signatura | Signováno PD |
stav díla | Na rubu věnování "Panu Dr. Františku Dvořákovi s hlubokou úctou" |
provenience | Soukromá sbírka |
Meandry Ohře v Písteveckém lese u Budyně
technika | Kresba |
rozměr | 30x24 cm |
rok | 1991 |
signatura | Signováno PD |