#54

Milan Baborák
(1924)

Meandry Ohře v Písteveckém lese u Budyně

Milan Baborák
Milan Baborák
Milan Baborák
Milan Baborák
#54

Milan Baborák
(1924)

Drawings
242 zobrazení
500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Kresba
30x24 cm
1991
Signováno PD
Na rubu věnování "Panu Dr. Františku Dvořákovi s hlubokou úctou"
provenience
Soukromá sbírka