technika | Kresba na papíře |
rozměr | 37x27 cm |
rok | 1980 |
signatura | Signováno PD "Rožnak" |
stav díla | Unikátní kresba dnes již neexistujícího domu nad budovou Muzea v Praze |
provenience | Soukromá sbírka |
Transgas
technika | Kresba na papíře |
rozměr | 37x27 cm |
rok | 1980 |