#55

"Rožnak"

"Rožnak"
#55

"Rožnak"

Drawings
227 zobrazení
1 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Kresba na papíře
37x27 cm
1980
Signováno PD "Rožnak"
Unikátní kresba dnes již neexistujícího domu nad budovou Muzea v Praze
provenience
Soukromá sbírka

Transgas