#67

Jaromír Adámek
(1888)

Staré bělidlo v Ratibořicích

Jaromír Adámek
Jaromír Adámek
Jaromír Adámek
Jaromír Adámek
#67

Jaromír Adámek
(1888)

Staré bělidlo v Ratibořicích

Drawings
209 zobrazení
2 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Kombinovaná technika na papíře
35 x 35 cm
1948
Signováno PD
nerámováno
provenience
Soukromá sbírka

Staré bělidlo v Ratibořicích