technika | Kombinovaná technika na papíře |
rozměr | 35 x 35 cm |
rok | 1948 |
signatura | Signováno PD |
rám | nerámováno |
provenience | Soukromá sbírka |
Staré bělidlo v Ratibořicích
rozměr | 35 x 35 cm |
rok | 1948 |
signatura | Signováno PD |
rám | nerámováno |