#71

Václav Souček
(1887 – 1941)

Luční květy

V. Souček
V. Souček
V. Souček
V. Souček
V. Souček
#71

Václav Souček
(1887 – 1941)

Luční květy

Drawings
240 zobrazení
2 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Akvarel na papíře
42x29 cm
Signatura PD
provenience
Soukromá sbírka

Luční květy