technika | Litografie 75/300 |
rozměr | 23x50 cm |
rok | 2003 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
stav díla | Perfektní |
provenience | Artinbox |
Bez názvu - Originální dílo Richarda Cortese s multifunkčními prvky nalezneme např. v základní škole v Okrouhlicích. Svými ilustracemi přispíval do LN nebo magazínu Euro.