#160

Jorge Camacho (1934 - 2011)

Jorge Camacho (1934 - 2011)
Jorge Camacho (1934 - 2011)
Jorge Camacho (1934 - 2011)
Jorge Camacho (1934 - 2011)
#160

Jorge Camacho (1934 - 2011)

Katalog výstavy
249 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

32x23 cm
1982
Zachovalý
provenience
Soukromá sbírka

Jorge Camacho / Galerie Maeght Paříž / 3.2. - 9.4.1982 / Pocta Toyen - Katalog výstavy významného kubánského umělce (1934 - 2011) jehož originální tvorba byla formována takovými jmény jako Paul Klee, Joan Miró, Giorgio de Chirico či Francis Bacon. V Paříži se seznámil na výstavě malířky Toyen v r. 1961 s Andre Bretonem a přidal se k surrealistickému hnutí. V r. 1980 namaloval obraz "Tear" (Hommage à Toyen), 150 x 150 cm, olej na plátně - jeho velmi kvalitní reprodukce ve formátu 21x21 cm je obasažena v nabízeném katalogu.