#169

Auguste Rodin
(1840 – 1917)

Auguste Rodin / Studie 5ti kambodžských tanečnic

Auguste Rodin 1840–1917
Auguste Rodin 1840–1917
Auguste Rodin 1840–1917
Auguste Rodin 1840–1917
#169

Auguste Rodin
(1840 – 1917)

Poster
311 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00

Velkoformátový tisk
90 x 120 cm
Nedatováno
Značeno razítkem muzea Rodin.
Rám, sklo
Dobrý
provenience
soukromá sbírka

Auguste Rodin / Studie 5ti kambodžských tanečnic - Rodinem začíná éra moderního sochařství. Lidské tělo bylo pro něj nejvhodnějším prostředkem, kterým je možné vyjádřit každý duševní stav. Nabízený plakát je velkoformátovou reprodukcí "Studie 5ti kambodžských tanečnic" (akvarel a kresba křídou, 1906). Plakát vydalo Musee Rodin, Paris.