technika | Velkoformátový tisk |
rozměr | 90 x 120 cm |
rok | Nedatováno |
signatura | Značeno razítkem muzea Rodin. |
rám | Rám, sklo |
stav díla | Dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
Auguste Rodin / Studie 5ti kambodžských tanečnic - Rodinem začíná éra moderního sochařství. Lidské tělo bylo pro něj nejvhodnějším prostředkem, kterým je možné vyjádřit každý duševní stav. Nabízený plakát je velkoformátovou reprodukcí "Studie 5ti kambodžských tanečnic" (akvarel a kresba křídou, 1906). Plakát vydalo Musee Rodin, Paris.