#171

Krystyna Szczepanowska - Miklaszewska (1912 - 1998)

#171

Autorský koberec
331 zobrazení
5 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Tkanina s vazbou "Bazaar"
100x200
2. pol. 20. stol.
Značeno značkou
dobrý
provenience
soukromá sbírka

Małe kurki - Práce autorky byly oceněny na národních a mezinárodních výstavách a získala nejvyšší státní vyznamenání. "Malá slepice" v zajímavých odstínech červené je navržen ve formě geometrického vzoru s lidovým charakterem, ale pruhy černé vlny mu dodávají eleganci. Vazba BAZAAR je vyrobena z vybraných historických látek z polských dílen. Skutečná rarita, jedinečný kus