technika | Tkanina s vazbou "Bazaar" |
rozměr | 100x200 |
rok | 2. pol. 20. stol. |
signatura | Značeno značkou |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
Małe kurki - Práce autorky byly oceněny na národních a mezinárodních výstavách a získala nejvyšší státní vyznamenání. "Malá slepice" v zajímavých odstínech červené je navržen ve formě geometrického vzoru s lidovým charakterem, ale pruhy černé vlny mu dodávají eleganci.
Vazba BAZAAR je vyrobena z vybraných historických látek z polských dílen. Skutečná rarita, jedinečný kus