#172

Autor neznámý

Autor neznámý
Autor neznámý
Autor neznámý
#172

Autor neznámý

Object
245 zobrazení
2 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Plátno, sláma, barvy
průměr 45 cm
1.pol. 20 stol.
neznačeno, nesignováno
původní stav
provenience
soukromá sbírka

Lukostřelecký terč 1. republika - Ručně vyrobený a kolorovaný lukostřelecký terč cca 100 let starý, v minulosti hojně používaný. Ruční práce zhotovitele, čas a patina stvořily svébytný a zcela raritní artový objekt.