technika | Dřevo, ocel, barvy |
rozměr | průměr 25 cm |
rok | 1.pol. 20 stol. |
signatura | neznačeno, nesignováno |
stav díla | původní stav |
provenience | soukromá sbírka |
Kámen na curling (metenou) - Ručně vyrobený a kolorovaný kámen na curling, cca 100 let starý, v minulosti často používaný. Ruční práce zhotovitele, čas a patina stvořily svébytný a zcela raritní artový objekt.