technika | Asambláž (dřevo, kůra, barokní prvky, rám) |
rozměr | 95x75 |
rok | 2020 |
signatura | Nesignováno |
stav díla | perfektní |
provenience | soukromá sbírka, Itálie |
Barokní ryba - Stylizovaný objekt (asambláž) ve tvaru ryby.
rozměr | 95x75 |
rok | 2020 |
signatura | Nesignováno |
stav díla | perfektní |