#29

Autor neznámý

Autor neznámý
Autor neznámý
Autor neznámý
Autor neznámý
Autor neznámý
Autor neznámý
Autor neznámý
#29

Autor neznámý

Asambláž
247 zobrazení
18 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Asambláž (dřevo, kůra, barokní prvky, rám)
95x75
2020
Nesignováno
perfektní
provenience
soukromá sbírka, Itálie

Barokní ryba - Stylizovaný objekt (asambláž) ve tvaru ryby.