technika | Litografie 12/50 |
rozměr | 20x13 cm |
rok | 1985 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
stav díla | Perfektní |
provenience | Artinbox |
Vetřelec - Patří k nejvýznamnějším představitelům expresivní figurální malby. Žije a pracuje v Praze